Siófoki Sportnap 2025

Igazán mozgalmas napot zártunk a Siófoki Nagystrand-on a Sportnap 2025 keretében!

Már kora reggel élénk gyerekzsivajtól volt hangos a part, ahol sok száz diák várta, hogy kipróbálhassa magát jó néhány sportágban, és megismerje az atkív(abb) hétköznapok szépségeit!

Sportolni jó! – hangzott az egyöntetű válasz a legfiatalabb résztvevőktől, akik a kajak- kenu mellett nagy lelkesedéssel próbálták ki a tenisz, a ping-pong, a strandröplabda, az íjászat, a sakk, a darts és még sok más sportág adta lehetőségeket.

Az iskolások mellett a legkisebbeknek Bodó Iván mesélt a Balatonról, a horgászatról, amelynek kapcsán a pecázás élményét és sok hasznos tudnivalót sajátítottak el az óvodások.

A modell vitorláshajók irányítása is a gyerekek kezébe került a mai napon, így aki épp nem zumbázott, vagy az Óriáskeréken madártávlatból nézte a Balatont, az ügyességi vetélkedőn is bizonyíthatta rátermettségét mind a sorversenyek mind pedig a katonai terepgyakorlatok során….

Egyszóval, itt mindenki megtalálhatta a számára kedves sportos foglalkozást, a szellemi és fizikai aktivitást, erősítve ezzel a mozgás és az egészséges élet fontosságát!

Találkozzunk jövőre!

Fotógaléria: Facebook

Köszönet minden együttműködő partnerünknek a színvonalas programokért és hangulatért!

Siófoki Kajak Kenu Sportegyesület

Kiliti Íjász és Szabadidő Egyesület

Siófoki Röplabda Egyesület

Bootcamp / Zumba

Sió Sakk SC

Siófoki AK

C&M tánciskola

Pious Darts Pub

Diákolimpia Junior Fesztivál

Siófoki Spartacus SE

Sahaja Jóga

Intersport

Bodó Iván

Siófoki Kajakegylet

Pécsi modellező klub

Lillastreet food

Hangulatfelelős: Balogh Ferenc

Hangtechnika: Hanguru Kft.

#mozduljbalaton

#suliastrandon

Fotó: Ángyán Attila

Facebook
Megszakítás